Business IP Bilgisayar/İnternet Telefonları

Mitel Bilgisayar/İnternet telefonları uzaktan ve mobil çalışanlara bilgisayarlarından bir dizi üretim artırıcı aracı kullanma imkânı sunmaktadır. Masa telefonu gerekmemektedir.

mitel_blustar2-420x240

Mitel MiCollab Müşteri Bilgisayar Telefonları

Mitel MiCollab Müşteri Bilgisayar telefonları ile otellerde özel hizmet, taşınabilir bilgisayar teknolojisi kullanan çalışanlar ve işini evden takip edenler, bilgisayarı uzaktan kontrol eden Mitel Business IP telefon kullanıcıları gibi sezgisel iletişim yönetiminden hoşnut olmaktadır. Mobil kullanıcılar, güvenli ağ bağlantısıyla uzaktan Mitel MiVoice Business veya Mitel MiVoice Office’e bağlandıklarında, kurumsal ağı içerisindeymiş gibi çağrı alıp görüşme yapabilirler. Mitel MiCollab Müşteri Bilgisayar Telefonları, kullanıcılara çağrılarını bilgisayara kaydetme, kişiselleştirilmiş zil sesi atama, seggisel kullanıcı ara yüzü ile HID uyumlu USB aygıtlarının kofigürasyonuna imkan sağlamaktadır. Tabi ki bu telefon ile zengin durum bilgisi, anlık mesajlaşma, görsel-sesli mesaj ve daha fazlasını elde edersiniz. Uzaktan çalışan personelinizi bağlantıda tutun.

 

Mitel Hızlı Birleşik İletişimli Bilgisayar Telefonu

mitel_mivoice_5550_ip_console

Mitel MiVoice Business için Hızlı Birleşik İletişimli (UCX) Bilgisayar Telefonu, mobil ve uzakan çalışanların müşterilerine daha rahat ulaşabilmesini, idaresini ve lokasyon gözetmeksizin ulaşabilmelerini sağlamaktadır. UCX Bilgisayar telefonu bast, Mitel MiVoice Business için serversız SIP bilgisayar telefonu çözümüdür. Yine bu telefon bas konuş, arayan kimliği gösterme, bilgisayar tabanlı çağrılar, kişisel ve kurumsal rehber entegrasyonu gibi özelliklere odaklanmış çeşitli fonksyonlar sağlamaktadır. UCX telefonun yatay ve dikey pazarda yayılmasını sağlamak adına çözüm üreten çok geniş bir yelpazede faydaları vardır.

1306_7511_multi_collab3_v1

Ürün Dosyaları
MiCollab Client Brochure