Mitel_3300_Controllers

Mitel 3300 Telefon Santralleri

Mitel Komunikasyon yönetici yazılımını işleten Mitel, pek çok alana yayılmış sistemleri kontrol etmeyi sağlayan 3300 telefon santrali ailesini sunmaktadır. Bu telefon santralleri, tam bir IP-PBX in tüm servisleriyle bağlantılı olarak konumlandırıldığında, bağlantı noktalarıyla ve entegre eski bağlantılarına geniş esneklik ya da Standart Endustri Serverlardaki da çalışan MCD yazılımını seçen eski servislere bağlantı ve aynı zamanda uzak bölgelerde kalıcı çözümler gerektiren merkezi ağlar için kurumsal eşik sağlamaktadır.

Bu telefon santralleri ailesi aşağıdakileri içermektedir:

  • Küçük işletmeler, büyük ağlar ya da geniş ağlardaki kurumsal eşik için konuşlandırılabilen 3300 CX ve CXi kumandaları aynı zamanda merkezi konumaladırma için hayatı bir çözüm olarak gösterilebilir ya da daha büyük bir dağıtım ağının parçası olarak atanmış bir PBX işlemcisi olarak kullanılır.
  • MXe Kumandası, kullanıcı ve ana hat kapasitesi bakımında daha büyük ölçeklendirilebilirlik ve hatta sabit sürücü ve ekstra güç sunmaktaır.
  • MXe Server, daha büyük kurumsal dağıtımlar için yüksek yoğunluklu kullanıcı kumandası olarak çalışabilir.
  • AX kumandası, ya bağımsız çözüm ya da daha büyük bir ağın parçası olarak yüksek yoğunluktaki anolog gereksinimler için idealdir.
Mitel_5000_Communications_Platform

Mitel 5000 İletişim Platformu (250 kullanıcıya kadar)

Mitel İletişim Platformu, küçük işletmelerin uygun maliyetli etkin iletişim çevresi oluşturan veri ağı ile ses sistemlerini harmanlamalarını sağlamaktadır. 5000 CP çözümü işletmelerin coğrafi olarak dağılmış çalışanları için ofise veya veri ağı üzerinden uygulamalara bağlanmadan ya da iş yerinde çalışanlara digital ve IP telefonları dağıtmadan digital /IP iletişim platformu sunmaktadır.

5000 CP hem veri ağı hemde TDM anahtarlama mimarilerini birleştiren değiştirilebilir donanım ve yazılım platformu üzerine inşa edilmiştir. 5000 CP ezber bozan IP ağı oluşturmaya ek olarak digital telefonları desteklemektedir. Ek modüllerle ve raf üstü ve duvara monte optimize edilmiş işlemcilerle yatırımlarınızı ölçeklendirmek ve korumak için tasarlanmıştır. 500 CP geriye doğru taşıma uyumluluğu ve IP iletişim ağında genişleme sunarak varolan Inter-Tel® Axxess® iletişim sistemi ile ağ oluşturabilir. 5000 CP 250 kullanıcıya kadar ve çoklu sitelere destek vermek için genişletilebilir. 5000 CP birleşik sesli mesajlaşma, büro içerisinde kişiye özel masalar olmaksızın serbestçe çalışma, ACD ve Dinamik Genişleme ve uzaktan çalışmayı içeren ezber bozan bir iş uygulama paketi sunmaktadır. Buna ek olarak, Mitel 500CP, Mitel Uygulama Odasıyla (MAS) ileri derecede tümleşik iletişim uygulamaları, Mitel Hızlı Tümleşik İşletimci® (UC) ve Mitel Gelişmiş Tümleşik İşletimciyi (UC) desteklemektedir.

Mitel 3300 Telefon Santralleri

Mitel 3300 telefon santrali aliesi her ölçekteki işletmelerin Mitel MiVoice İş yazılımını geniş iletişim ortamlarına dağıtmaya olanak sağlamaktadır.

Mitel-3300-Controllers

Mitel Komunikasyon yönetici yazılımını işleten Mitel, pek çok alana yayılmış sistemleri kontrol etmeyi sağlayan 3300 telefon santrali ailesini sunmaktadır. Bu telefon santralleri, tam bir IP-PBX in tüm servisleriyle bağlantılı olarak konumlandırıldığında, bağlantı noktalarıyla ve entegre eski bağlantılarına geniş esneklik ya da Standart Endustri Serverlardaki da çalışan MiVoice iş yazılımını seçen eski servislere bağlantı ve aynı zamanda uzak bölgelerde kalıcı çözümler gerektiren merkezi ağlar için kurumsal eşik sağlamaktadır.

  • Küçük işletmeler, büyük ağlar ya da geniş ağlardaki kurumsal eşik için konuşlandırılabilen CX ve CXi kumandaları aynı zamanda merkezi konumaladırma için hayatı bir çözüm olarak gösterilebilir ya da daha büyük bir dağıtım ağının parçası olarak atanmış bir PBX işlemcisi olarak kullanılır.
  • MXe Kumandası, kullanıcı ve ana hat kapasitesi bakımında daha büyük ölçeklendirilebilirlik ve hatta sabit sürücü ve ekstra güç sunmaktaır.
  • MXe Server, daha büyük kurumsal dağıtımlar için yüksek yoğunluklu kullanıcı kumandası olarak çalışabilir.
  • AX kumandası, ya bağımsız çözüm ya da daha büyük bir ağın parçası olarak yüksek yoğunluktaki anolog gereksinimler için idealdir.